محل تبلیغات شما
سلام به همگی. امیدوارم خوب  وخوش و سلامت و . باشید.تصاوير جديد زيباسازی وبلاگ , سايت پيچك » بخش تصاوير زيباسازی » سری پنجم www.pichak.net كليك كنيد

بازم با عرض پوزش که مدت زیادی آپ نکردم. آخه مدرسه نمیزاره نفس بکشیم. چه برسه به این که آپ کنیم.تصاوير جديد زيباسازی وبلاگ , سايت پيچك » بخش تصاوير زيباسازی » سری پنجم www.pichak.net كليك كنيد

امروز با یه کتاب اومدم که قبلا دربارش صحبت کرده بودم. گفته بودم هر کی لینکی ازش پیدا کرد چه فارسی چه انگلیسی بهم خبر بده. حالا خودم هر دوشونو دارم!تصاوير جديد زيباسازی وبلاگ , سايت پيچك » بخش تصاوير زيباسازی » سری پنجم www.pichak.net كليك كنيد

یه لحظه Stop. میخوام یه چیزی بگم. من اهل ساری هستم و این دفعه اولین باری بود که اومدم نمایشگاه کتاب تهران. دم بر و بچ نمایشگاه درد نکنه. من که خودم دستم شکست از بس کتاب گرفته بودم. (بهتره حرفی از بابام نزنم)

حالا برگردیم سر موضوع خودمون. اینم عکس کتاب. بعد حدس بزنین.( شیطونه گولتون نزنه برین پایینو ببینین!)

این قدر خوشم میاد وقتی همه با هم میگن:

جلد 5 زامبی

آره. این جلد پنجمش به اسم Baby (بچه) هست. همون طور که قبلا گفتم هم فارسی و هم انگلیسیشو با هم براتون گذاشتم.

من خودم فقط تونستم جلد یکشو بخونم وقت نکردم بقیه رو بخونم. واسه همین خلاصه ای ندارم بنویسم. اگه میخواین دانلود کنین برین ادامه.تصاوير جديد زيباسازی وبلاگ , سايت پيچك » بخش تصاوير زيباسازی » سری پنجم www.pichak.net كليك كنيد

یاد باد آن روزگاران یاد باد

دانلود کتاب زامبی

دانلود فیلم Cirque du freak The vampire's assistant با زیر نویس فارسی

کتاب ,هم ,جلد ,یه ,حالا ,اومدم ,با هم ,که قبلا ,ببینین این ,قدر خوشم ,این قدر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها